Virtuální adopce

Jméno:
Jonášek
Pohlaví:
Věk:
11 let 6 měsíců
Přijata do péče:
-
Kastrovaná:
ano

Jonášek je velmi krásný a velký kocour. Bohužel je to kocour pouze dekorativní, neboť je velmi bázlivý, k lidem se vůbec nepřiblíží, jakákoliv manipulace s ním je nezvládnutelná. Ke svému životu potřebuje jen zahradu, útočiště kde se může schovat a plnou misku jídla. Vždy si najde jinou kočičku, ke které se přitulí a spokojené odpočívá.

Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, proto tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí. Avšak kdyby někdo zodpovědný chtěl Jonáškovi či jinému našemu plašánkovi poskytnout domov, určitě bychom se domluvili a rádi poradili co a jak.

Jonáška je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe.

 

 


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová