Virtuální adopce

Jméno:
Jonášek
Pohlaví:
Věk:
15 let 4 měsíce
Přijata do péče:
12. 1. 2012
Kastrovaná:
ano

Místo nálezu: restaurace V lázních 100, 254 01 Jílové u Prahy

  přijat od majitele

 

Jonášek je velmi krásný a velký kocour. Bohužel je to kocour pouze dekorativní, neboť je velmi bázlivý, k lidem se vůbec nepřiblíží, jakákoliv manipulace s ním je nezvládnutelná. Ke svému životu potřebuje jen zahradu, útočiště kde se může schovat a plnou misku jídla. Vždy si najde jinou kočičku, ke které se přitulí a spokojené odpočívá.

Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, proto tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí. Avšak kdyby někdo zodpovědný chtěl Jonáškovi či jinému našemu plašánkovi poskytnout domov, určitě bychom se domluvili a rádi poradili co a jak.

Jonáška je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe.

 

Kocourka Jonáška si virtuálně adoptovala majitelka naší Jůlinky, paní Věra Nováková. Moc děkujeme!!! 

 


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová