Již bydlí

Našla nový domov:
9. 11. 2016


Jméno:
Vašek
Pohlaví:
Věk:
10 let 1 měsíc
Přijata do péče:
30. 11. 2012
Kastrovaná:
ano

Vašek je plachý kocourek, cizích lidí se bojí, je velice vděčný za dobrou baštu a má moc rád společnost ostatních kočiček.

Vašek je stejně jako další plaché kočičky v našem depozitu zařazen do programu virtuální adopce. Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, protot tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí.

Vaška je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Vaška je 14040.

 

Pro Vaška se nám společně s Emily a Kubíčkem podařilo najít nový domov v domečku na kraji obce, kde mají udělané venkovní zázemí a po zabydlení tedy budou moc toto zázemí využívat. Pro plaché kočičky je toto ideální řešení, pokud byste měli možnost plaché kočence podobné zázemí poskytnout, pak určitě neváhejte!!!


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová