Již bydlí

Našla nový domov:
13. 3. 2019


Jméno:
Knoflíček
Pohlaví:
Věk:
2 roky 10 měsíců
Přijata do péče:
1. 11. 2017
Kastrovaná:
ano

Kočička s půvabným jménem Knoflíček /jak ji říká hodná paní krmička/ nám byla se čtyřmi koťátky nahlášena, když už se začala pěkně hlásit paní zima. Koťousové byli ještě pořádní prťaví pucíci a maminka je ještě krmila, proto jsme je všechny odchytli a převezli k nám do depozita. Maminka Knoflíček je bohužel extrémně divoká. Protože se již o prcky v depozitu přestala starat, tak po přeléčení absolvovala kastraci a nyní čekáme, zda se projeví nějaký pokrok v ochočování po kastraci. Zatím se Knoflíček ovšem velice bojí a ze strachu reaguje velmi prudce. V lokalitě je situace neutěšená, tam ji tedy vracet nebudeme, uvidíme, jak se bude dále vyvíjet, zatím se zdá, že by se ji líbilo někde v domečku, kde by měla klidné zázemí a mohla trávit většinu dne venku. 

Knoflíččina koťátka již hledají nové domovy, jak prohlásil pan doktor, je to naprostá rarita. Přestože to prostě prakticky není možné, jsou všechna koťátka holčičky -původně jsme si mysleli, že se jedná o tři kocourky a jednu holčičku, ale neeee, je to samá slečna krasavice. 

Jehlička, Špendlička, Knoflinka a Zipinka tedy vyhlížejí ty nej nové domovy. Jsou to úžasné krásky a pořádná čísla. Správně hravé, mazlivé, ňuchací...Nový domov hledají pouze v bytových podmínkách, ideálně spolu třeba po dvou nebo s některým s kamarádů z depozita, nebo je potřeba aby je nějaký ten kámoš v novém domově čekal, aby jim nebylo smutno. Podmínkou umístění je zabezpečení oken a balkonu sítěmi.

Knoflíček a všechny 4 holčičky se nachází v depozitu v Praze. V případě zájmu volejte, prosím, na telefonní číslo 604 680 151.


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová