Vzpomínáme

Jméno:
Péťa
Narozen/a:
2013
Přijata do péče:
18. 11. 2013
Zemřel/a:
9. 1. 2018

Péťa je plachý kocourek, který byl společně s kamarády odchycen v lokalitě v Praze, kde kočičky již nemohly nadále zůstat. Cizích lidí se moc bojí, zůstává nedůvšřivý, ale ve skupině kamarádů je mu dobře a je moc vděčný za dobré jídlo.

Péťa je stejně jako další plaché kočičky v našem depozitu zařazen do programu virtuální adopce. Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, protot tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí.

Péťu je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Péti je 14024.EDIT 9.1.2018 Péťa byl velmi plachý kocourek, ale v dobré kondici, avšak náhle mu selhalo srdíčko, moc nám v kočičí skupince našich plašánků chybí, Pétíku, budeš nám moc chybět!

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová