Virtuální adopce

Jméno:
Šípek
Pohlaví:
Věk:
11 let 0 měsíce
Přijata do péče:
24. 7. 2014
Kastrovaná:
ano

Místo nálezu: Pod Pepřem, Studené 4, 254 01 Jílové u Prahy

přijat od majitele

Kocourek Šípek k nám byl přijat s těžkým zraněním - byl postřelen šípem. Více informací o Šípkovi naleznete v jeho článku zde:

http://www.zachrankocku.cz/index.php?text=rady&id=93

Šípek se zotavuje, ale zůstává velice plachý a k lidem extrémně nedůvěřivý, proto ho zařazujeme do virtuální adopce. Šípek strašně rád baští, miluje mokrou stravu - maso, konzervičky, je velmi vděčný.

Šípka je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či  jiné dobré bašty.  Variabilní symbol Šípka je 14047.

EDIT 14/12/14

Bohužel, Šípkova nedůvěra k lidem je stále obrovská, po tom, co zažil se není také čemu divit. Protože Šípeček zůstával velice plachý a chyběl mu výběh do přírody, rozhodli jsme se ho po úplném zotavení začlenit do naší skupiny "venkovních kočiček". V depozitu je krásné prostředí, žádná velká silnice, klid a pohodička, kočenky mají vybudované zázemí, polystyrenové boudičky, dostávají kvalitní stravu a jsou samozřejmě kompletně ošetřené. Na nás, které znají, jsou přivyklé, cizí člověk je však často nespatří, i když se to občas zadaří :).

Šípeček je ve skupině moc šťastný, kočičí společnost je mu zjevně velice milá, chodí pěkně papat a při krmení se nám ho občas povede i pohladit. Jsme moc rádi, že se s Vámi můžeme zrovna v předvánočním čase o tyto novinky ze Šípkova života podělit, věříme, že z nich budete mít stejnou radost, jako máme my.


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová