Jak můžete pomoci

Zakoupení zboží v epesním krámku, veškerý výtěžek jde na naše kočičky:

 http://epesnikramek.shop1.cz/

 

Děkujeme mnohokrát všem milým lidem, kteří se na nás obrací s nabídkou pomoci našim kočičkám a také pejskům v naší péči.

Moc si Vaší pomoci vážíme, bez Vaší šlechetnosti by nebylo možné pomáhat tak velkému počtu zvířátek.

Protože se nás často ptáte, jaké jsou konkrétní možnosti pomoci, co všechno v depozitu využijeme, rozhodli jsme se to zpracovat v této části našich webových stránek. Pro přehlednost bychom vlastní pomoc rozdělili na pomoc finanční, materiální a dobrovolnickou činnost viz. následující text.

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY VÁM VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMÁHÁTE!!!!

ADOPCE KOČIČKY:

Pokud byste měly zájem nabídnout nový domov některé z našich kočiček, pak nás určitě neváhejte kontaktovat na telefonu 732 145 527 nebo na mailu zachrankocku@centrum.cz. Kočičky osvojení naleznete zde na našich webových stránkách v kategorii "Kočičky k adopci".

VIRTUÁLNÍ ADOPCE:

Rádi byste pomohli některé z našich kočiček, ale nemůžete se, bohužel, žádné ujmout? Pak je tu pro Vás virtuální adopce! V kategorii "Virtuální adopce" naleznete kočičky starší, plašší či chronicky nemocné, o které s láskou pečujeme u nás v depozitu. Každá kočička má pod svým obrázkem napsáno povídání, dozvíte se tak více o její povaze, osudu a také o tom, co by potřebovala. Každé kočičce z virutální adopce je možné přispívat finančně na náš účet, každá má v popisce uveden svůj variabilní symbol, je možné ji podpořit materiálně - např. zasláním konrétní diety, doplňku, který potřebuje, či je možné složit finanční částku pro vyšetření (např. u ledvinářů je potřeba kontrolovat krev atd.). Pokud byste se rozhodli virtuálně adoptovat některou z našich kočiček, pak nás, prosím, neváhejte kontaktovat na mailu zachrankocku@centrum.cz. Rádi Vám budeme zasílat fotografie a informace o tom, jak se "Vaší" kočence daří.

FINANČNÍ PŘÍSPĚVKY:

Finančně je možné přispět na bankovní účet našeho sdružení č. 2800487370/2010 vedený u Fio Banky. Na účet je možné přispívat i složenkou, jak postupovat Vám rádi poradí na každé pobočce České pošty. Finanční příspěvek je možné po dohodě předat i v depozitu.  Rádi Vám na vyžádání vystavíme potvrzení o přijetí daru pro finanční úřad - hodnotu finančního daru je možné odečíst z daňového základu.

MATERIÁLNÍ POMOC:

KRMENÍ PRO KOČIČKY A PEJSKY:

GRANULE: Snažíme se krmit naše svěřenečky co nejlépe, kvalitní krmení je základem pro dobrý zdravotní stav.  Krmíme značkami SANABELLE, PURINA CAT CHOW STERILIZED, PRO PLAN, bezobilné granulky PORTA 21, ROYAL CANIN, PERFECT FIT

KONZERVY A KAPSIČKY: FELIX, VÝROBKY DROGERIE DM, KAPSIČKY NORMA, SMILLA, SCHMUSSY, COSMA, PORTA 21, ANIMONDA, BOZITA, MIAMOR

VETRINÁRNÍ DIETY PRO KOČKY A PEJSKY: zejména diety ledvinové K/D OD HILL´S A LEDVINOVÁ OD ROYAL CANINU, DIETY JATERNÍ OD ROYAL CANINU, VANIČKY ANIMONDA INTEGRA PRO LEDVINÁŘE, DIETY OD PURINY A TROVET. V péči máme velké množství kočiček, které tyto diety nezbytně potřebují a také pejsků.

DALŠÍ KRMENÍ - MASO, MLÉČNÉ VÝROBKY -JOGURTY, ZÁKYSY, SMETANY, TVAROHY, TĚSTOVINY A RÝŽE, PIŠKOTY

PODPŮRNÁ A DALŠÍ LÉČBA: ODČERVOVACÍ PASTA - VITAMINTHE, ODČERVOVACÍ TABLETY PRO KOČKY A PSY- PRATEL, DRONTAL, CESTAL, STRONGHOLD PIPETY, IPAKITINE PRO LEDVINÁŘE, LOSOSOVÝ OLEJ, RYBÍ TUK, KONOPNÝ OLEJ, ESENTIALE FORTE, B-KOMPLEX, VITAMÍN C, IMUNAKTIV, IMUNGLUKAN, KOLOIDNÍ STŘÍBRO, OPHTHALMO SEPTONEX, OPHTHALMO AZULEN, ALAVIS ENZYMOTERAPIE, ZENTONIL, CALOPET, BEZOPET, BETADINE, NÁPLASTI, OBVAZY, LEUKOPLAST, JODISOL, KARSIVAN, FORTEKOR, ENAP

STELIVO PRO KOČKY - používáme především kvalitní bentonitová steliva - MOLLY Z INTERSPARU, BRIT CARE ULTRA FRESH ATD.

CHOVATELSKÉ POTŘEBY: KOČIČÍ A PSÍ PELÍŠKY, ŠKRABADLA, TOALETY, PŘEPRAVKY (I ČÁSTI NA NÁHRADNÍ DÍLY), OBOJKY, VODÍTKA, KOŠÍKY, HŘEBENY, KARANTÉNÍ KLECE (VĚTŠÍ), SAVÉ PODLOŽKY DO KLECÍ, STROJEK NA STŘÍHÁNÍ, NŮŽKY

POTŘEBY PRO ÚKLID: DESINFEKČNÍ PROSTŘEDKY-SAVO, PRÁŠEK NA PRANÍ, JAR, UNIVERZÁLNÍ ČISTIČE, RUKAVICE, HADRY NA PODLAHU,MYCÍ HOUBIČKY, KOŠŤATA, KÝBLE, VANIČKY, UMYVADLO, BATERIE, LAVORY,  ODPADOVÉ PYTLE.

LÁTKY, OBLEČENÍ A MATRACE: LŮŽKOVINY, PROSTĚRADLA, METRÁŽ, ZÁCLONY, PEŘINY, DEKY, MATRACE, MOLITAN, KOBERCE, OBLEČENÍ - PRACOVNÍ, BUNDY, KABÁTY I DĚTSKÉ.

NÁDOBÍ: HRNCE, POKLIČKY, PÁNVE, MÍSY, MISKY NA KRMIVO A VODU, BARELY A SUDY NA VODU, HRNEČKY, TALÍŘE, SKLENIČKY, PŘÍBORY, NOŽE, PRKÉNKA

NÁŘADÍ: ŠTAFLE, HRÁBĚ, LOPATY, KOLEČKO, VRTAČKA, FUNKČNÍ PRAČKY

STAVEBNÍ A DALŠÍ MATERIÁL: MOLITAN, PLETIVO, PLECH (POZINK, HLINÍK), BARVY A LAKY PRO OPRAVY (BALAKRYL, LUXOL), POLYSTYRÉN NA VÝROBU BOUDIČEK PRO KOČKY, PALETY (DŘEVĚNÉ, PLASTOVÉ, HLINÍKOVÉ), DŘEVO - OTOP, FOŠNY, PRKNA, PALUBKY, OBKLADOVÝ MATERIÁL, DLAŽDICE, DLAŽBA, PLASTOVÉ PŘEPRAVKY (NAPŘ. NA MASO)

SHÁNÍME TAKÉ NĚKOLIK OBYTNÝCH BUNĚK!

I za materiální pomoc Vám rádi vystavíme potvrzení o daru v adekvátní výši pro finanční úřad, které je možné uplatnit pro daňový odpočet!

Materiální dary je možno po dohodě předat přímo v depozitu nebo zaslat poštou na adresu Zdeňka Plachá, Jílové u Prahy 304, 254 01 Jílové u Prahy, Praha-západ.

 

DOBROVOLNÍCI:

Rádi mezi sebou přivítáme dobrovolníky na nejrůznější výpomoc, práce je stále velmi mnoho a čím více nás bude, tím více toho stihneme a tím více opuštěným zvířátkům můžeme pomoci.

Pomoc může být i zcela nepravidelná, prostě jak budete moci, už se na Vás moc těšíme!!!

Dobrovolníky hledáme např.:

S VLASTNÍM AUTEM:

ZÁSOBOVÁNÍ: DOVOZ KRMIVA, STELIVA, ODVOZ ODPADU

ODVOZ KOČIČEK NA VETERINU - KASTRACE, JINÉ OŠETŘENÍ, POHOTOVOST, VYZVEDNUTÍ NA VETERINĚ

MOC UVÍTÁME DOBROVOLNÍKY S AUTY, JE TO POMOC, KTERÁ NÁM VELMI ŠETŘÍ ČAS, KTERÝ PAK MŮŽEME VĚNOVAT DALŠÍ PÉČI O KOČENKY. MŮŽEME PŘÍPADNĚ I POSKYTNOU FIN. PŘÍSPĚVEK ZA PROJETÝ BENZIN.

 

POMOC S INZERCÍ A PROPAGACÍ: TISK MATERIÁLŮ, FOTOGRAFIÍ, LETÁČKŮ, INZERCE KOČIČEK NA WEBOVÝCH SERVERECH (NAPŘ. NA BAZOŠI ATD.), VYLEPOVÁNÍ LETÁČKŮ

RŮZNÉ PRÁCE PŘÍMO V DEPOZITU - ZAHRADNICKÉ PRÁCE (STŘÍHÁNÍ STROMŮ, SEKÁNÍ TRÁVY), OPRAVY NAPŘ.PLOTU, STAVBA VOLIÉR, ODBORNÉ PRÁCE - ZATEPLENÍ DOMU

DALŠÍ ČINNOSTI: FUNDRAISING-SHÁNĚNÍ SPONZORŮ PRO ÚTULEK, PRANÍ PRÁDLA, POMOC PŘI VÝSTAVBĚ KLECÍ PŘED UMÍSŤOVACÍ VÝSTAVOU A ÚKLIDU PO NÍ, DOBROVOLNÍCI NA VÝROBU POLYSTYRENOVÝCH A DŘEVĚNÝCH BOUDIČEK PRO KOČIČKY (NENÁROČNÁ PRÁCE, ZVLÁDNE I ZRUČNÁ ŽENA), DOBROVOLNÍCI OCHOTNÍ VYRÁBĚT VĚCI DO PRODEJNÍHO KRÁMKU A AUKCÍ.

Pokud byste chtěli našim kočenkám jakkoliv pomoci, pak se určitě neváhejte ozvat buď na tel. 732 145 527 nebo na náš mailík zachrankocku@centrum.cz, veškerou pomoc moc vítáme!!!!

 

 

 

 


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová