Již bydlí

Našla nový domov:
9. 11. 2016


Jméno:
Kubíček
Pohlaví:
Věk:
12 let 8 měsíců
Přijata do péče:
1. 1. 2011
Kastrovaná:
ano

Kubíček je plašánek, cizích lidí se moc bojí. Má rád společnost ostatních kočiček a je vděčný za dobrou baštu. Kubíček je stejně jako další plaché kočičky v našem depozitu zařazen do programu virtuální adopce. Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, protot tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí.

Kubíčka je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Kubíčka je 14012.

Kubíčka si dne 13/12/14 virtuálně adoptoval pan Jakub Smejkal.

 

Pro Kubíčka se nám společně s Emily a Vaškem podařilo najít nový domov v domečku na kraji obce, kde mají udělané venkovní zázemí a po zabydlení tedy budou moc toto zázemí využívat. Pro plaché kočičky je toto ideální řešení, pokud byste měli možnost plaché kočence podobné zázemí poskytnout, pak určitě neváhejte!!!


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová