Již bydlí

Našla nový domov:
9. 11. 2016


Jméno:
Emily
Pohlaví:
Věk:
9 let 5 měsíců
Přijata do péče:
7. 8. 2014
Kastrovaná:
ano

Emily byla odchycena v Benešově v lokalitě, kde je kolonie nekastrovaných bezprizorních koček a nějaký dobrák je tam začal trávit. U nás bude zaléčena, neboť ji trápí řada potíží, kterými trpí venkovní bezprizorní kočičky a poté bude vykastrována a bude hledat nový domov.

EDIT 15/10/14 Emily je již po kastraci, zůstává však stále extrémně plachá.  Vzhledem k tomu, že se vzhledem k hrozícímu nebezpečí nemůže vrátit do původní lokality, bude zatím zařazena jako další plaché kočičky v našem depozitu do programu virtuální adopce.

Emily je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Emily je 14055.

 

Pro Emily se nám společně s Kubíčkem a Vaškem podařilo najít nový domov v domečku na kraji obce, kde mají udělané venkovní zázemí a po zabydlení tedy budou moc toto zázemí využívat. Pro plaché kočičky je toto ideální řešení, pokud byste měli možnost plaché kočence podobné zázemí poskytnout, pak určitě neváhejte!!!


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová