Již bydlí

Našla nový domov:
7. 1. 2016


Jméno:
Sekáč Chmelda
Pohlaví:
Věk:
6 let 0 měsíce
Přijata do péče:
31. 7. 2015
Kastrovaná:
ano

Sekáče jsem objevila náhodně v parku, kde si s ním hrály děti. Ty pak odešly a on tam zůstal sám. Chvíli za nimi utíkal, ale oni ho pak odháněly. Tak si tam sedl na trávník a začal mňoukat. I přes FBI pátrací akci, jestli se náhodou někomu neztratil, se bohužel nikdo neohlásil.

A tak Sekáček putoval k nám. Je to kocourek - pejsek, který bude za Vámi všude chodit. Je nesmírně hravý a důvěřivý. Má krásnou polodlouho hebkou srst, která se každým dnem zlepšuje a dorůstá.

Měl totiž v dezolátním stavu celý jeho kožíšek, kolem krku holý pruh od rozškrabání a nádherný hustý ocásek, který byl téměř slepený. Takže nezbývalo nic jiného než ho na některých místech oholit a česat a česat, než se začala jeho srst pomalu zlepšovat. Sekáček má medvědí tlapky a celkově působí jako pořád malé kotě.

Jméno Sekáč dostal podle toho, že chvíli trvalo, než si odvykl mírně sekat tlapkou po ruce, když jsem ho chtěla pohladit. Nebylo v tom nic bojovnýho, spíše hra, jako kdyby byl zvyklý brát ruku, jako hračku, protože při tom nevystrčil ani drápky a hned si ruku chtěl i obejmout a hrát si s ní.

Sekáček je opravdový parťák a kamarád. Vhodný k dětem i ostatním kočkám. Miluje společnost a hračky všeho druhu. Čistotný, chytrý a velice milý kocourek, který je vzhledem ke své přítulné povaze a chození za páníčkem třeba až do obchodu, vhodný pouze do bytu.

Pokud byste chtěli Sekáčkovi nabídnout nový domov, volejte, prosím, jeho "pečovatelku" Milenu na tel č. 603 230 079 nebo samozřejmě piště na náš útulkový mailík.


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová