Již bydlí

Našla nový domov:
29. 1. 2017


Jméno:
Felixína
Pohlaví:
Věk:
4 roky 3 měsíce
Přijata do péče:
2. 8. 2016
Kastrovaná:
ano

Princ Felix a princezna Felixína jsou sice z rodu venkovského, ale v žádném případě si nezadají s opravdovými šlechtici.Mají krásné na omak sametové kožíšky a noblesní vystupování. Nakonec není náhodou, že obdobný kočičák je na obrázku reklamy pro prodej konzerv. Jsou prostě krásní.Princezna Felixína je nežná, laskavá, často olizuje brášku a vyroste z ní opravdová krásná princeznička. Princ Felix je zvědavý a už teď o něco větší než sestřička, pravděpodobně z něho vyroste statný junák. Ale nicméně i cíťa, protože dokáže dát najevo svoje city k těm co má rád. Pravý moderní princ.
Nicméně k nám přišli ve velmi zuboženém stavu a s velkou nedůvěrou vůči lidem. Zřejmě jim někdo ošklivě zkazil venkovní pobyt.Proto putovali do dočasné péče, kde jim bylo věnováno hodně času, aby opět uvěřili lidem.Láska a trpělivé přesvědčování pomohlo a odměnou bylo, když nejdřív opatrně vzali dobrůtky z rukou a postupně se nechali podrbat za oušky, až dneska se z nich stávají opravdoví mazlové, kteří budou ve svém novém domově očekávat řádnou obsluhu a kvalitní masážní práce.
Princ Felix a princezna Felixína jsou očkovaní, odčervení. V současné době pobývají v dočasné péči ve Velkých Popovicích (kousek za Prahou, možno dojet i městským autobusem či vlakem z Hlavního nádraží)". Tel. 778526869 nebo e-mail: alraune@centrum.cz


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová