Již bydlí

Našla nový domov:
23. 12. 2017


Jméno:
Charlie
Pohlaví:
Věk:
3 roky 3 měsíce
Přijata do péče:
5. 7. 2017
Kastrovaná:
ne

Sourozenci Luciánek, Charlie, Blackie, Fidorka, Popelka a Jelimánek se narodili plaché kocičce, kterou její majitelé vyhodili na jednom z pražských sídlišť. Kocička měla štěstí a našla zázemí v osadě lidí bez domova, kde dostávala společně s dalšími několika kočičkami najíst a mohla se schovat před zimou. Bohužel, jak to tak bývá, když kočička není kastrovaná, jednoho dne se na pravidelné krmení dostavila s klubkem koťátek. Naštěstí jsme se o nich dozvěděli a koťátka byla převezena k nám do péče, odkud již nedočkavě vyhlíží nové domovy.

Maminku kočičku, stejně tak jako druhou kočenku v této lokalitě a jednoho pana kocourka, jsme odchytili, kompletně ošětřili, vykastrovali a poté vrátili do lokality, kde je o ně opravdu pěkně postaráno, a nadále zůstáváme v kontaktu pro případ, že by se objevila na krmném místě další kočička nebo kocourek, nebo byla potřeba nějaká veterinární péče. 

Luciánek, Charlie, Blackie, Fidorka, Popelka a Jelimánek jsou naprostí andílci, milí, vděční, hraví, prostě správná koťátka. Zpočátku se moc báli, ale nyní jsou už z nich mazlíci, kteří si užívají pohlazení. Prckové moc rádi a dobře baští, milují masíčko a konzervy a žádná kotěcí alotrie jim není cizí.

Hledáme pro ně nový domov pouze v bytových podmínkách bez přístupu ven, podmínkou umístění je zabezpečení oken a balkonu sítěmi.

Koťátka mohou odejít bydlet ideálně s některým ze sourozenců, mají se všichni moc rádi, obzvláště někteří mezi sebou mají silnou vazbu, nebo budou ideálním kočičím parťákem kočičce nebo kocourkovi v novém domově již kralujícím. Kočičí kámoš nebo kámoška nebo umístěním s některým ze sourozenců je podmínkou umístění.

Luciánek, Charlie, Blackie, Fidorka, Popelka a Jelimánek se už na Vás moc těší, nachází se v depozitu v Praze.

Pokud byste jim chtěli nabídnout nový domov, ozvěte se nám, prosím, na telefonní číslo 604 680 151, popovídáme si a případně domluvíme návštěvu!


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová