Již bydlí

Našla nový domov:
10. 1. 2022


Jméno:
Andulka
Pohlaví:
Věk:
15 let 6 měsíců
Přijata do péče:
13. 3. 2019
Kastrovaná:
ano

Mouratá kočičí rodinka Terinka, Andulka a jejich maminka Julinka k nám do depozita příšla společně z lokality, kde je se lidé ke kočičkám špatně chovají. Holčičky přišly velmi zubožené, silně průjmovaly a lidí se neskutečně bály. Trvalo velmi dlouho než se zbavily všech zdravotních problémů a mohly jsme je oočkovat a vykastrovat.

Andulka má narozdíl od své sestřičky Terinky syté mourování, je velmi vděčná, miluje dobrou baštu, tak ji  zařazujeme do virtuální adopce.

Celá mouratá rodinka zůstává stále velmi plachá. Za dobu co jsou u nás sice udělaly, holky kočičí, velký pokrok, nicméně se nedají chytit, lidí se bojí. Byly zařazena do skupiny "zahradních" kočiček, se kterými se velmi dobře sžily. Na naší zahradě maji "zahradní" kočičky vybudované zázemí, kde se mohou ukrýt před nepřízní počasí.  

Andulku je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe.

 

Kočičku Andulku si virtuálně adoptovala majitelka naší Jůlinky, paní Věra Nováková. Moc děkujeme!!! 

 

 


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová