Již bydlí

Našla nový domov:
22. 7. 2021


Jméno:
Tymiánek
Pohlaví:
Věk:
4 měsíce
Přijata do péče:
16. 6. 2021
Kastrovaná:
ne

Meduňka, Skořinka, Vanilka, Tymiánek a Rozmarýnek k nám přijeli až z jižních Čech. Narodili se kočičím maminkám, které se přitoulaly a nebyly kastrované a protože pro ně nikde nebylo místo, tak putovali k nám. V lokalitě je momentáně zajišťován odchyt dospělých kočiček n kastraci, aby se dále nemnožily.

Koťátka měla nemocná očka, proto jim byla ihned nasazena antibiotika, očka kapeme a prckové se mají čile k světu a začínají vyhlížet nové domovy.

Tymiánek má krásně načepýřený černobílý kožíšek. Jeho očičko bylo v době příjmu do depozita ve špatném stavu a musel podstoupit chirurgické odstranění vředu na očku. Vše skvěle zvládl a očičko se dobře hojí.

Koťátka hledají nový domov pouze v bytových podmínkách, kde bude třeba zabezpečit okna a balkon sítěmi. Do nového domova mohou kotíci ideálně odejít s některým se sourozenců nebo jako parťák k další kočičce, aby jim nebylo smutno a měli si s kým hrát a dovádět. Nachází se v depozitu v Praze, v případě zájmu volejte prosím na číslo 778 747 971.


O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová