Vzpomínáme

Jméno:
Lady
Narozen/a:
2014
Přijata do péče:
20. 4. 2014
Zemřel/a:
13. 2. 2017

Lišáček, Robík, Barny a Lady a byli zachráněni, když se je jejich majitelé rozhodli utopit. Koťátka byla maličká, asi 14 dnů stará a musela být dokrmena uměle t.j. krmena flaštičkou. Všechna rostou jako z vody, nyní již papají krásně sama a vyhlíží nové domovy. Koťátka odchovaná na flašce jsou trošku jiná než koťátka krmená maminkou kočkou. Sama mám taková dvě doma a jsou to více lidi než kočičky, jsou na lidech extrémně závislá, mazlivá, vyňuchňaná :D, běhají za člověkem jako pejsek, je to vždycky mimořádný vztah. Všechna čtyři koťátka hledají domov pouze v bytě, podmínkou umístění je zabezpečení oken a balkonu sítěmi, koťátka jsou čistotná, naučená na kočkolit.

Edit 29/8/14  Ladynce byla zjištěna vada srdíčka, proto ji přesouváme do virtuální adopce. Ladynku je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či  jiné dobré bašty.  Variabilní symbol Ladynky  je 14054.

EDIT 5/9/14 Ladynku si virtuálně adoptovala paní Zuzana Šťastná. Moc děkujeme!!!13/12/17 Ladyncino srdicko jiz bohuzel nedokazalo radne pracovat, proto jsme ji nechali pokojne odejit za duhovy most. Jsme moc vdecne za cas, ktery mohla byt s nami. Ladynko, nikdy nezapomeneme.

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová