Vzpomínáme

Jméno:
Bardotka
Narozen/a:
2002
Přijata do péče:
2. 10. 2006
Zemřel/a:
8. 9. 2022

Místo nálezu: Restaurace V lázních 100, 254 01  Jílové u Prahy

přijata od majitele

Bardotka je úžasná kočičí dáma. Je moc hodná a milá, ráda se nechá chovat a mazlit, klidně by se nechala nosit i hodiny:), moc si to užívá, nicméně jen od lidí, které zná, cizích se bojí. Bardotce chybí jedno očíčko - takto se již dostala k nám do péče, nevíme, co se jí stalo, každopádně jí její handicap nijak nepřekáží ve spokojeném životě. Při focení nebo když se zamyslí či někam zakouká Bardotka zapomíná jazýček venku z pusinky a vypadá tak velice roztomile, jak se ostatně můžete podíívat na fotkách.

Bardýšek je již starší kočenka, vzhlkedem ke svým zdravotním trablům potřebuje papat jaterní dietku a je tak zařazena do virtuální adopce. Pokud byste chtěli Bardotce přispět na péči, tak je možné tak učinit ve formě pravidelného finančního příspěvku na péči o něj, popř. zasláním granulek ROYAL CANIN VD FELINE HEPATIC či léku Zentonil popř. je možné složit finanční částku na krevní testy. Variabilní symbol Bardotky je 14006.

-------------------

EDIT:  8.9.2022 odešla v klidu, bez bolesti naše vzácná kočička Barbuška, v nedožitých 22 letech.Je těžké přijmout Tvé rozhodnutí, velký respekt a úcta milá Barbuško. Budeš nám moc chybět, ale v našem srdíčku vždy zůstaneš. Tímto chceme moc poděkovat všem hodným lidem co měli Barbušku rádi.
O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová