Vzpomínáme

Jméno:
Lucinka
Narozen/a:
2006
Přijata do péče:
1. 3. 2006
Zemřel/a:
12. 1. 2017

Maskotka našeho sdružení, princezna Lucinka je opravdová krasavice. Je velice roztomilá a milá, celý život však bojuje s nejrůznějšími zdravotními problémy. Lucík nemá dobré výsledky jaterních testů a proto dostává jaterní dietku od Royal Caninu a k tomu tabletky Zentonil. Lucík má také moc ráda syrové masíčko.

Lucinku je možné virtuálně adoptovat. Pokud byste chtěli Lucince přispět na péči, tak je možné tak učinit ve formě pravidelného finančního příspěvku na péči o ni, popř. zasláním granulek ROYAL CANIN VD FELINE HEPATIC či léku Zentonil popř. je možné složit finanční částku na krevní testy. Variabilní symbol Lucinky je 14010.

Lucinku si dne 13/12/14 virtuálně adoptovala paní Lucie Švecová.EDIT 12/1/17 Dnešek je velice smutným dnem. Oputila nás naše kočičí maskotka, princezna Lucinka. Lucinka byla již velmi dlouhou dobu vážně nemocná a ze všech sil bojovala, ale tělíčko měla již příliš zesláblé a proto jsme se ji rozhodly nechat poklidně odejít. Lucinko, princezno naše, nikdy na tebe neyapomeneme!

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová