Vzpomínáme

Jméno:
Maty
Narozen/a:
2013
Přijata do péče:
18. 11. 2013
Zemřel/a:
28. 3. 2018

Maty je plachý kocourek, který byl společně s kamarády odchycen v lokalitě v Praze, kde kočičky již nemohly nadále zůstat. Cizích lidí se moc bojí, zůstává nedůvěřivý, ale ve skupině kamarádů je mu dobře a je moc vděčný za dobré jídlo.

Maty je stejně jako další plaché kočičky v našem depozitu zařazen do programu virtuální adopce. Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, protot tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí.

Matyho je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Matyho je 14022.28.3.2018 Matymu bohužel začaly selhávat ledviny. Kocourek byl velice plachý, dostával speciální dietu a do ní doplněk Ipakitine, ale ledviny se nepodařilo navzdory veškeré snaze zachránit a stav se zhoršoval, proto jsme se ho rozhodli nechat odejít poklidně za duhový most, Maty, budeš nám moc chybět!

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová