Vzpomínáme

Jméno:
Honzík
Narozen/a:
2012
Přijata do péče:
1. 5. 2014
Zemřel/a:
15. 11. 2017

Honzík je plachý kocourek, cizích lidí se bojí, je velice vděčný za dobrou baštu a má moc rád společnost ostatních kočiček.

Honzík je stejně jako další plaché kočičky v našem depozitu zařazen do programu virtuální adopce. Plaché kočičky velmi těžce reagují na změnu prostředí, je to pro ně obrovský stres, který může vyvolat vážné zdravotní problémy, protot tyto kočenky zůstávají u nás v depozitu, kde mají udělané zázemí a kde je o ně po všech stránkách postaráno, kde mají klid a cítí se v bezpečí.

Honzíka je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe. Variabilní symbol Honzíka je 14025.28.3.2018 Honzíkovi bohužel začaly zlobit ledviny. Honzíček zůstával velice plachý, lidí se moc bál, dostával speciální dietu a do ní doplněk Ipakitine, ale jeho stav se zhoršoval, proto jsme se ho rozhodli nechat odejít poklidně za duhový most, Honzíku, budeš nám moc chybět!

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová