Vzpomínáme

Jméno:
Terinka II.
Narozen/a:
2010
Přijata do péče:
13. 3. 2019
Zemřel/a:
23. 12. 2020

Mouratá kočičí rodinka Terinka, Andulka a jejich maminka Julinka k nám do depozita příšla společně z lokality, kde je se lidé ke kočičkám špatně chovají. Holčičky přišly velmi zubožené, silně průjmovaly a lidí se neskutečně bály. Trvalo velmi dlouho než se zbavily všech zdravotních problémů a mohly jsme je oočkovat a vykastrovat.

Terinka je drobná kočička. Terinka je velmi vděčná, miluje dobrou baštu, tak ji  zařazujeme do virtuální adopce.

Celá mouratá rodinka zůstává stále velmi plachá. Za dobu co jsou u nás sice udělaly, holky kočičí, velký pokrok, nicméně se nedají chytit, lidí se bojí. Byly zařazena do skupiny "zahradních" kočiček, se kterými se velmi dobře sžily. Na naší zahradě maji "zahradní" kočičky vybudované zázemí, kde se mohou ukrýt před nepřízní počasí.  

Terinku je možné si virtuálně adoptovat a to formou příspěvku na péči, zasláním kvalitních granulek (Royal Canin, Sannabele, Porta 21, Purina Pro-plan a dalších), kvalitních konzerviček (Animonda, Bozita, Felix, Cosma atd.), zakoupením masíčka či např. odčervovací pasty Vitaminthe.

 EDIT 23/12/2020 Terinka bohužel nedokázala dále bojovat se selháním ledvin, proto jsme ji nechali odejít za duhový most. Terinko, nikdy nezapomeneme.

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová