Kubík Lorenc

16. 12. 2015

Tento kocourek je další můj "objev". Za 25 let, co kočky zachraňuji se nestalo, že by se mně dostalo do ruky tak mazlivé zvíře. Nepřeje si nic jiného, než se chovat. Musel být zvyklý s někým spát v posteli. Je klidný, vyrovnaný a ani se mu nechce ven. Toho bych dala někomu do bytu,. člověku, který by potřeboval  přítele a mohl se mu věnovat.

Jeho osud neznám. Přišel k nám a připojil se k mým kočkám vyhladovělý, hubený a poraněný. Kocourka jsem nechala veterinárně ošetřit, odčervit a kastrova, jeho rány se postupně vyholily. Veterinář řekl, že nemá víc než 3 roky. Měl zlomený zub, který mu vytáhl.
Od té doby je v bytě, ztloustl pořádně a chová se vzorně, je naprosto čistotný. Jen někdy 1x za týden ho slyším zakašlat, myslím, že žil dlouho venku . Mírně šilhá, je to legrační a má široké tvářičky, je to zlatíčko. Toho bych také za nic nedala, kdybych byla mladší.

Kubík je kastrovaný, ročník 2013 a bydlení hledá v bytě nebo domečku na bezpečném místě.

V případě zájmu o Kubíka volejte, prosím, přímo majitelku paní Lorencovou na tel. čísle 724 744 970 nebo piště na mail newfelix@email.cz.

O.S. Zachran kočku
Copyright © 2014 Lucie Přidalová